Květen 2011

Pokojíčkový speciál

28. května 2011 v 18:59 | Kath |  Inspirace

Neodolala jsem obrázkům we <3 it a připravila jsem speciální článek plný fotek pokojíčků :).
Dear self: Today, you will shine! :)

28. května 2011 v 16:37 | Kath |  Diář
Tumblr_ll7z7vyfn71qb62c4o1_500_large

Dobrý, dneska mám opět volno, grrr. Nejspíš se na vše vybodnu a pojedu cestou relax. Dám si pěkně horkou vanu, potom nachystám nejspíš článek o úžasných pokojích z weheartit.com a zakončím to nejspíš u nějaké knížky. Ano, knížky :D, pokud najdu nějakou, která mně zaujme. Snad ano a neměl by někdo nějaký tip na knihu? :)
Just relax and be yourself! :)

27. května 2011 v 22:21 | Kath |  Diář

Ach, už se chci utápět v představě nekonečného léta. Slunce, opalování, posekaná tráva, ledový čaj a být někde mimo civilizaci. To je můj ideál :) Můj letní princ na bílém koni. Opustit civilizaci a jít si "odpykat" trest, být "odpojená", zapomenout, že existuje nějaké město a dýchat z plných plic.
Tento týden byl extra už jen tím, že jsme měli upravený rozvrh. Prostě lážo, plážo, veget, říkejme tomu, jak chceme. Jenže to větší peklo teprve začíná. Nemáme napsané žádné písemky, toho se nejvíc děsím, jelikož jsem si už zvykla na takové to větší volno a najednou mám psát závěrečné testy?! :D
Víkend? Kupodivu si poslední dobou nic neplánuju a přemýšlím v ten den, co bych mohla podniknout. Nesnesitelně mě štve, jak jsem zpohodlněla! Třeba oprášit staré koleje. Vždycky jsem věděla, co, s kým, kdy se sejít. Čas je stres, čas je svině.


Myslím, že nám všem už z toho všeho hrabe :)

15. května 2011 v 17:08 | Kath |  Diář
Šťastný, veselý článek? .. Tak to radši klikněte vedle. Ach jo, nic se mi nedaří, všechno se doopravdy s**e! :( Snažíte se a ono to stojí za houby, maximální útěcha je, že zachvíli bude konec školy. Že by happy end?! Teď jen se pořádně do něčeho zakousnout a přežít. Všechno jde, musí ^^. Tento týden bude perný, už jen proto, že se blíží konec roku, maturity, úpravy rozvrhů, zoufala snaha změnit své známky. Nedokážu uvěřit, že tenhle rok, tak rychle utekl a já mohla poznat takové lidi ^^. Teď jen sehnat nějakou brigádu a čekat na prázdniny.


Je lepší bát zklamaný pravdou, nebo být klamaný lží?

2. května 2011 v 20:32 | Kath |  Diář
©2011 ~Pokekoks
Haha, tak já jsem si užila prodloužený víkend, ^^ (viz. předešlý zápis). Něják jsem zlenivěla a nechce se mi do školy, komu by se taky chtělo. Snad nejlepší víkend, který jsem zažila. Přiložila jsem ruku k dílu, užila si srandu s nejlepšíma a možná budu sobecká až si tohle dočtete, ale dostala jsem jídlo zadarmo, wuaaa :D. Přemýšlím nad článkem na nějaké téma, ale nevím jaké, nešlo by něják poradit? No nic valím, tak se tu mějte a nezkysněte.

BTW: Ten Pikachu nemá chybu! :D


Co z toho, že zítra bude líp, když pokaždé, když se ráno vzbudím, je dnes?

1. května 2011 v 14:13 | Kath |  Diář


S upřímnosti rovnou ven.. Nečekejte ode mne dnes a možná ani zítra, nějaké smysluplné články. Včera jsem si trochu "zamakala" a dneska bych jen ležela a ležela a znovu ležela :D. Zítra máme naštěstí volno. Děkuji maturantům a držím palečky! :D Tento rok mi něják rychle utíká. Nebylo před chvilkou září? noví lidé? a nový začátek v jídelně, ve které jsem se snad díky bohu ještě neotrávila? Asi jsem moc stará, a proto mi to tak rychle utíká :D. Aspoň se blíží konec školního roku, sice i závěrečné písemky, ale to se "něják" přežije :).