Diář

Moving

5. srpna 2011 v 23:52 | Kath

STĚHOVÁNÍ -> http://believer-in-love.blogspot.com/

Uklízení je zpravidla dělání bordelu na jiném místě...

5. srpna 2011 v 11:57 | Kath
Snad si užíváte toho "léta", ne jako někdo :D. Já vím, neozvala jsem se, ale potřebovala jsem od všeho, tak něják pauzu?! Obíhám jen blogy a píšu komenty, ale nepočítám, že bych napsala teď nějaký článek nebo přidala fotky. Jo btw. foťák je trochu ehm, dejme tomu nemocný :D. Takže se vrátím nejspíše, tak na konci srpna nebo až zprovozním foťák :D. Bye
PS: Zvažuji koupi nového foťáku, ale ještě nejsem rozhodnutá, který si pořídím :/ !

Ne každý koberec je létající.

27. června 2011 v 16:36 | Kath

Ano, ještě žiju :D. Pro některé možná bohužel. Už delší dobu jsem se snažila sehnat nějakou brigádu, ale marně. Chtěla jsem jít v pátek na "akci", taky marně. Peníze, jak kdyby mizely. Jen tak, prostě jeden den mám a druhý už mám jen drobné. Štve mě to a to ani neutrácím. Asi si pořídím nějaké to prasátko :D. Zachvilku výzo a né že bych si chtěla stěžovat, ale mohlo to dopadnout lépe. Aspoň si tyhle prázdniny hodlám užít a snad se tak i stane. Ani nevíte jak mě štve, že nemám brigádu :/. Co nadělám, snad příští rok. Keep smiling!
BTW: Nějaká maličkost na zasmání :).

Člověk nesmí dopustit, aby se jeho život zastavil, ani tehdy, když jeho životní sen ztroskotal.

17. června 2011 v 20:51 | Kath
Konečně mám ten těžký, hnusný víkend za sebou. Už jen poslední zkouška a vše mám v suchu, takže hurá do boje?! Dneska jsem si udělala radost a trochu jsem utrácela, ale opravdu jen trochu a z nutnosti. Potřebovala jsem nový a hlavně velký štětec na pudr. Sehnala jsem ho za něco kolem 70 ,- a to není, tak moc ne? :) O víkendu je naplánovaná další grilovačka, takže si zase pošmáknu :D a pojedeme do Ostravy. V Ostravě projdů pár obchodů a snad najdu to, co hledám. Taky chci pořešit foťák a knihy na léto. Vlastně mám teď rozečtenou Nevěrnou Kláru od Michaela Viewegha. Jeho styl psaní mi sedí a snadno se mi to čte. Snad si do konce roku najdu čas a dočtu ji, protože to není má knížka, je půjčená a hned zezačátku prázdnin jedu na týden pryč. Ten čas si tam musím a musím a musím najít! :D


Nikdo není opravdu dobře oblečen, nenosí-li úsměv!

12. června 2011 v 13:48 | Kath
Dobrý, víkend je za námi, bohužel. Ten těžší týden nás nebo mě teprve čeká, že?! Nedá se říct, že bych si tento víkend neužila ani, že bych si ho užila. Aspoň, že škola zachvilku končí a končí i starosti, hurray :D. Tento týden nevím, jestli se ozvu, možná v té druhé půlce týdne. Mám toho dost až nad hlavu, opět. Závidím Martine Toquee Řecko ♥. Byla jsem tam na první dovolené a doslova mě to tam očarovalo. Snad se tam někdy zase dostanu.

V pekle je plno... Tak jsem se vrátila.

11. června 2011 v 10:59 | Kath
Původně jsem počítala, že moje sobota bude jinčí, ale griluje se tak či tak :D. Za týden se moc věcí nezměnilo, akorát jsem si uvědomila, jak moc mi chybí peníze, a jak bych ráda utrácela. Snad se mi to dneska vytlačí z hlavy s pomocí ugrilovaného masa a rodinky. Můj problém začal už na začátku týdne, kdy jsem začla měnit nástěnku a prohlížela si takové ty "módní" časáky. CHYBA! :-X Teď bych si nejradši koupila fuuuru věcí, ale peníze se mi dostanou do rukou později a ještě musím koupit dárky, ale to je vedlejší. No ve škole jsem se snažila a z eka a es budu mít za 1, jupííí. :D Ještě si musím opravit matiku, i když vlastně nevím, proč se taaaak snažím mít max. 2 na výzo, když vím, že z angličtinu mi vychází 3 :(. Moje první 3 z agnličtiny, grr :(. To je na dlouhé povídání. Nevadí, žiju jen jednou, tak mě nějaká 3 z angličtiny, kterou si opravím SNAD příští rok, nezabije :).

I can move, give me a chance :)

6. června 2011 v 14:31 | Kath
Haha, ten obrázek mně rozesmál :D a neberte to jako nějakou urážku, narážku nebo tak ^^ thanks
Ugly monday nebo se pletu?! Ono, já už od rána mám hlavu v oblacích z toho, že si dneska udělám krásný den :). Snad teda výjde, musí! :D Nechtějte mne poznat, když nevýjde, to budu zlá. No nic, jak jsem zjistila, tak nemám ani tak moc věcí, co se učit. I když přiznejme, že nechci zažít svůj pohřeb a radši se na něco podívám. Poslední dobou je vše, jak to říct, TAKE IT EASY?! Z ničeho si nedělám extra těžkou hlavu, skoro. A když ano, tak se to zítra vytančí na zumbě ♥. Když ani to nepomůže, tak mně čeká ve středu spinning a to zabere i kdyby nechtělo :D.

BTW: Včerejší Variéte bylo úžasné ♥
To nejkrásnější na světe není vidět, protože to je ukryto v srdci.

4. června 2011 v 13:59 | Kath
Mňami, mňam <3 :D
Tak se vám ozývám, po dlouhém a náročném týdnu. Akorát jsem v pondělí byla v kině na občasnkém průkazu (kdo viděl, tak ví...) a v neděli se chystám na Variéte/Burlesque ♥. Sice jo, viděla jsem ten film stokrát, možná i milionkrát, ale jít na to do kina a zaplatit tu 100,- cca se vyplatí. Žeru ten film, v poslední době jsem myslela, že umřu při těch filmech, ale byla jsem zvědavá na Variéte a oplatilo se :). Jináč jsem se učila do školy, opravovala známky, ale zoufalství, čistě můj názor. Aspoň, že začíná to léto, jupíííí. Poslední dobou jsem byla doslova zažraná do seriálu typu Glee, Gossip girl. ♥ Snad si užíváte závěr školního roku, ne jako tady někdo :D.Nejlepší scéna ♥

Dear self: Today, you will shine! :)

28. května 2011 v 16:37 | Kath
Tumblr_ll7z7vyfn71qb62c4o1_500_large

Dobrý, dneska mám opět volno, grrr. Nejspíš se na vše vybodnu a pojedu cestou relax. Dám si pěkně horkou vanu, potom nachystám nejspíš článek o úžasných pokojích z weheartit.com a zakončím to nejspíš u nějaké knížky. Ano, knížky :D, pokud najdu nějakou, která mně zaujme. Snad ano a neměl by někdo nějaký tip na knihu? :)Just relax and be yourself! :)

27. května 2011 v 22:21 | Kath

Ach, už se chci utápět v představě nekonečného léta. Slunce, opalování, posekaná tráva, ledový čaj a být někde mimo civilizaci. To je můj ideál :) Můj letní princ na bílém koni. Opustit civilizaci a jít si "odpykat" trest, být "odpojená", zapomenout, že existuje nějaké město a dýchat z plných plic.
Tento týden byl extra už jen tím, že jsme měli upravený rozvrh. Prostě lážo, plážo, veget, říkejme tomu, jak chceme. Jenže to větší peklo teprve začíná. Nemáme napsané žádné písemky, toho se nejvíc děsím, jelikož jsem si už zvykla na takové to větší volno a najednou mám psát závěrečné testy?! :D
Víkend? Kupodivu si poslední dobou nic neplánuju a přemýšlím v ten den, co bych mohla podniknout. Nesnesitelně mě štve, jak jsem zpohodlněla! Třeba oprášit staré koleje. Vždycky jsem věděla, co, s kým, kdy se sejít. Čas je stres, čas je svině.

Myslím, že nám všem už z toho všeho hrabe :)

15. května 2011 v 17:08 | Kath
Šťastný, veselý článek? .. Tak to radši klikněte vedle. Ach jo, nic se mi nedaří, všechno se doopravdy s**e! :( Snažíte se a ono to stojí za houby, maximální útěcha je, že zachvíli bude konec školy. Že by happy end?! Teď jen se pořádně do něčeho zakousnout a přežít. Všechno jde, musí ^^. Tento týden bude perný, už jen proto, že se blíží konec roku, maturity, úpravy rozvrhů, zoufala snaha změnit své známky. Nedokážu uvěřit, že tenhle rok, tak rychle utekl a já mohla poznat takové lidi ^^. Teď jen sehnat nějakou brigádu a čekat na prázdniny.

Je lepší bát zklamaný pravdou, nebo být klamaný lží?

2. května 2011 v 20:32 | Kath
©2011 ~Pokekoks
Haha, tak já jsem si užila prodloužený víkend, ^^ (viz. předešlý zápis). Něják jsem zlenivěla a nechce se mi do školy, komu by se taky chtělo. Snad nejlepší víkend, který jsem zažila. Přiložila jsem ruku k dílu, užila si srandu s nejlepšíma a možná budu sobecká až si tohle dočtete, ale dostala jsem jídlo zadarmo, wuaaa :D. Přemýšlím nad článkem na nějaké téma, ale nevím jaké, nešlo by něják poradit? No nic valím, tak se tu mějte a nezkysněte.

BTW: Ten Pikachu nemá chybu! :D

Co z toho, že zítra bude líp, když pokaždé, když se ráno vzbudím, je dnes?

1. května 2011 v 14:13 | Kath


S upřímnosti rovnou ven.. Nečekejte ode mne dnes a možná ani zítra, nějaké smysluplné články. Včera jsem si trochu "zamakala" a dneska bych jen ležela a ležela a znovu ležela :D. Zítra máme naštěstí volno. Děkuji maturantům a držím palečky! :D Tento rok mi něják rychle utíká. Nebylo před chvilkou září? noví lidé? a nový začátek v jídelně, ve které jsem se snad díky bohu ještě neotrávila? Asi jsem moc stará, a proto mi to tak rychle utíká :D. Aspoň se blíží konec školního roku, sice i závěrečné písemky, ale to se "něják" přežije :).


Sny jsou přání, které ve dne nevidíme.

28. dubna 2011 v 12:52 | Kath


Ahoj gumídci! :) Wuáááá zítra konečně ten nejlepší den, pátek. Konečně lenošení a užívání. Cestou ze školy jsem si připomněla léto. Ten vánek, slunce, vůně trávy, zeleň <3. Tomu se nedá odolat. Jen ty auta to svou vůni trochu překazila. Těším se, jestli výjde nějaká chata nebo klidně i pustý ostrov, je mi to jedno. Chci utéct pryč, pryč od myšlení, pryč od učení, pryč od starostí. Jednodušše se nachvilku vypnout a jen vnímat jak se nám slunce dostává pod kůži. Nesmím zapomenout na velké a šťavnaté jahody, borůvky, áááá <3. Měla bych přestat, protože mi jinak poteče slina :D. Jaké jsou tvé představy o létu?


Kdybychom čekali na setkání s ideálem, strávili bychom celý život v čekárně.

26. dubna 2011 v 15:43 | Kath
©x-oxo.blog.cz|2011

Hi darlings! Dneska po prázdninách do školy pro mne i po nemoci . Školou jsem snad dobře "proplavala", dostala jsem jednu jedničku, jupí, sice z lehkého předmětu, ale to je jedno. Chtěla jsem s mamkou do města, jelikož mám dejme tomu "volný" den, ale prý tam jde hnedka po práci a potom hned dom, takže nic. Takže plán na dnešek? lenošení, možná den pro sebe, možná sem přidám pár článků, nevím..
Před chvilkou jsem dočetla JOY a docela mně chytnul článek, ve kterém redaktora popisovala upřímnost a soutěživost mezi kamarádkami. Fakt je ten, že jsem upřímný člověk, ale článek jsem si pro zajímavost musela přečíst. Redaktorka tam popisuje určité situace. Například, když příjde holka (paní) v neonově rúžových šatech, ve kterých vypadá, jak špaček a i přesto jí to některé "kamrádky" pochválí. Podle mne je to jen sobeckost a není to kamarádka. Přece kamarádi chtějí pro druhého to nejlepší nebo ne?

Paris, London, etc...

24. dubna 2011 v 22:52 | Kath
Ahojte mrňata :)! Asi jste si všimli, že jsem blog oblékla do nového kabátu. Taky došlo na změnu mé přezdívky z Kaczii na Kath (osobní důvody). Konečně jsem se rozhodla udělat očistku a tenhle blog to už sakra potřebuje nějakou dobu :D. Snad si užíváte jaro, i když dnešní počasí stálo za prd. Zítřek, brrr, nemám ráda, ale tradice je tradice. Snad jste nezlenivěli a občas si na mne vzpoměli.
One believer in love ..

18. dubna 2011 v 11:00 | ~Kaczii


©x-oxo.blog.cz|2011

Jsem zpátky. Snad je to pro některé potěšující zpráva, doufám. Možná ještě někde v počítači najdu nějaké fotky, abych měla zezačátku co přidat, než začnu pořádně "fotit". Tak tedy see you soon :)!

Není důležité zvítězit, ale nasrat toho, kdo vás porazil.

26. ledna 2011 v 16:42 | ~Kaczii
©x-oxo.blog.cz|2011

Fuuu. Dnešní školní "šichtu" mám za sebou (Jupí!). Aspoň, že zítra máme krátké vyučování (jednou za sto let nám něco odpadlo). Ještě víc mě štve, že se ta zima začíná na mně začíná "podepisovat". Už aby byl ten odporný sníh pryč (snad nejsem jediná, která má tohleto přání :)). Dneska nejsem ve své kůži, takže se omlouvám za ztracený, přečtený čas. Třeba se tu ještě objevím :).

Proč hledat veliké odpovědi v malých otázkách.

24. ledna 2011 v 14:26 | ~Kaczii
©x-oxo.blog.cz|2011

Snažila jsem se, opravdu. Asi nejsem rozená optimistka nebo mi to nejde. Nedokážu si všechno představit růžově, sladce a podle sebe. Hlavně jsem hrozně sebekritická a občas povídám z cesty, ale to už asi víte, :D. V tomto týdnu nemám nějaké speciální plány na focení, popravdě nevím ani téma. Vůbec mě nenapadá co fotit (musíte, taky brát, že nejsem rozený talent a mé "schopnosti" vylepšené Nikonem coolpix 3700 nejsou úžasné). Vlastně mě focení baví, dokud nechytnu nervy, že mi něco nejde (taky jsem občasný lehký cholerik). Venku je zima a pořád sněží, ach jo. Ať už je jaro! :)

Láska je jen legální droga.

23. ledna 2011 v 10:18 | ~Kaczii
Znovu se ozývám, jak jsem slíbila. Víkend byl v celku úžásný (až na pár hádek), ale to se "vstřebá". Jak jste si ten víkend užili vy? Teďka opět a zase škola, hm. Uvažovala jsem o nových fotkách, tak uvidím jestli se najde čas a chuť.
 
 

Reklama